Тренери
Ваш результат - наша спільна робота!
Валерія Кірюшкіна
Тренер напрямків FLY, FLY barre, Restorative FLY, Bungee FLY, Face Fitness
Засновниця Студії FIT&FLY. Сертифікований інструктор AntiGravity за методикою Крістофера Харрісона.

Сертифікований інструктор Bungee fitness. Сертифікований тренер з гімнастики для обличчя Face Fitness за методикою Олени Россошинської.

"Я літаю в гамаках з 2013 року, а вчу літати - з 2015. Це не просто робота, це моє життя. Цей вид фітнесу не дає сумувати, бо завжди є нові методики, нові вправи, нові досягнення. З часом мої тренування значно змінилися, та продовжують вдосконалюватися. Я за розумний підхід до кожної вправи та здорове збалансоване тіло. Для того, щоб краще розуміти та відчувати я навчалась та продовжую навчатись у найкращих фахівців не тільки в сфері повітряного фітнесу, а й анатомії, кінезіології, міофасціального релізу, стретчингу. Я чекаю кожного на своїх заняттях, щоб разом ставати здоровішими, сильнішими, гнучкішими та витривалішими день за днем.

Тож давай почнемо ТВІЙ ПОЛІТ ДО ТІЛА МРІЇ!"

Катерина Крищенко
Тренер напрямків FLY, Restorative FLY
Сертифікований інструктор напрямків «Інструктор групових програм», «Стретчінг», «TriYoga for fitness club», «Fly yoga basic level», "Antіgravity yoga of the Body Fly International Academy», вивчала курс «Aesthetic Kinesio Taping Basic course».
"Моє знайомство з йогою почалось у 2007 році. Надихаючись прикладом талановитих та успішних викладачів, я вирішила розпочати свій тренерський шлях та вже у 2009-му отримала свою першу сертифікацію. Згодом я свідомо прийшла до тренувань направлення Mind & body.
У 2015 році сталося моє перше знайомство з гамаком, яке перевернуло моє уявлення про фітнес в прямому та переносному сенсі!
Гамак - універсальний тренажер, який дозволяє працювати з будь-яким запитом Клієнта, дає можливість виконувати складні асани та відчути стан польоту! На заняттях намагаюсь приділити увагу кожному та зробити все можливе задля того, щоб Ви полюбили гамак та тренування так, як їх люблю я".
Made on
Tilda