Історія
Привіт! Мене звати Валерія, я засновниця студії антигравітаційного фітнесу FIT&FLY.

23 травня 2015 року студія FIT&FLY навчила літати своїх перших клієнтів, яких я пам'ятаю і досі та дякую їм за довіру. Цей напрямок фітнесу в той час був зовсім невідомим в Україні, студій з гамаками було декілька, та мало хто знав про них.

Я вперше відчула на собі магію антигравітаційного фітнесу у 2013 році. Тоді я не була тренером, хоча займалася спортом заради власного здоров'я та задоволення. Спробував гамак лише раз, я закохалася у його силу й грацію назавжди. А бонусом отримала покращення стану хребта, адже мала проблеми у шийному відділі.

Невдовзі гамак з'явився в мене вдома та я почала його вивчати, вдосконалювати свої знання та вміння. А коли знань стало достатньо, виникло велике бажання поділитися ними та навчити літати інших.

Так з'явилася моя перша маленька FIT&FLY у напівпідвальному приміщенні п'ятиповерхівки. Вдень я продовжувала працювати в офісі маркетологом, а ввечері літала із однодумцями у гамаках. Сказати, що це був важкий ритм - нічого не сказати, але було величезне бажання займатися улюбленою справою та водночас страх змінити кардинально своє життя, покинувши основну роботу.

У тому ж 2015 році я потрапила на навчання за методикою AntiGravity Крістофера Харрісона. Опинившись в атмосфері улюблених гамаків майже на цілий тиждень серед справжніх гуру повітряного фітнесу, я вже не хотіла повертатися до роботи в офісі. Повернутись довелося, але тільки щоб завершити всі проекти. Потім я повністю поринула у власну справу. Студія переїхала у більше та світліше приміщення. А потім ми переїжджали ще два рази й зараз, нарешті, ми на своєму місці.

Розклад наповнився тренуваннями, а зал - клієнтами. Ця справа - моє життя й найкраще з моїх рішень. Найчастіше мені бажають "розширення" справи, створення мережі студій, але це лише побажання інших, а не те, що відчуваю зараз я. Наша студія маленька, але з великою душею, в нас не працюють сторонні люди, наша команда - сім'я, ми все робимо самі, знаємо кожного нашого клієнта та кожну дрібничку цього бізнесу.

Наш розвиток не у масштабах, а у якості та різноманітності проектів. Ми не стоїмо на місці, опановуємо нові методики, програми та напрямки повітряного фітнесу, щороку робимо креативні фотосесії за участі наших клієнтів. Провели 2 круті фітнес-тури у райському куточку Іспанії. А головне те, що все це ми робимо з любов'ю та натхненням.

Ми раді Вас бачити в нашому світлому залі та організувати для Вас найкращий ПОЛІТ ДО ТІЛА МРІЇ!

Made on
Tilda