Правила
  1. Абонемент діє 1 місяць з дня першого тренування та 3 місяці з дня його придбання.
  2. Дія абонемента може бути призупинена на період до 10 календарних днів у зв'язку зі станом здоров'я Клієнта. Про це необхідно повідомити представника Студії в перший день захворювання, постфактум абонемент пролонгувати неможливо. Студія має право не допустити Клієнта з ознаками захворювання до тренувальної зали без збереження оплати заняття.
  3. Попередній запис на всі заняття за абонементом є обов'язковим.
  4. Вхід до тренувальної зали дозволяється тільки після пред'явлення дійсного абонементу або оплати вартості разового заняття. Заміна втраченного абонементу коштує 10,00 грн.
  5. Скасування запису зі збереженням оплати здійснюється за телефонами Студії не пізніше ніж за 3 години до початку вечірнього тренування та не пізніше 21:00 напередодні ранкового тренування. В іншому випадку заняття віднімається з абонементу, незалежно від причини пропуску тренування.
  6. Скасування запису, на яке Ви не отримали відповідь від Студіії в період часу, вказаний в п.5, є недійсним.
  7. Відпрацювати вчасно скасоване заняття можливо в будь-який інший день за розкладом занятть Студії та за попереднім записом при наявності вільних місць.
  8. Мінімальна кількість людей для проведення тренування дорівнює трьом. Якщо група не збирається, студія має право скасувати тренування не пізніше ніж за 2 години до початку вечірнього та не пізніше 22:00 напередодні ранкового заняття. В цьому разі термін дії абонементу подовжується на кількість робочих днів Студії, що дорівнює кількості скасованих Студією тренувань.
  9. Студія має право здійснювати заміну тренера у разі виникнення непередбачених обставин без попередження Клієнта.
  10. Абонемент є іменним та не може бути переданий іншій особі за будь-яких обставин. Грошові кошти за придбаний абонемент Студія не повертає.

Made on
Tilda